Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) tutvustab 13. detsembril põnevate töötubadega Ida-Virumaa gümnaasiuminoortele tehnoloogiamaailma ja õppimisvõimalusi TalTechis. Oma teadmisi saab proovile panna näiteks päikesepatarei valmistamisel, keemia- ja füüsikakatsete tegemisel ja nutiviktoriinis.

TalTechi Virumaa kolledžis toimuval koolimessil saavad kohalikud gümnasistid tutvuda erinevate õppekavadega ning osaleda temaatilistes töötubades. Ida-Virumaale tulevad oma tegemisi tutvustama mitmed tehnikaülikooli õppeprogrammide esindajad ja tudengid.

Koolimessi eesmärk on tuua TalTechi õppimisvõimalused lähemale Ida-Virumaa 10.-12. klasside õpilastele. TalTechis alustab iga-aastaselt õpinguid väga palju Ida-Virumaa noori. Üritus on suurepärane võimalus tutvuda ülikooli võimalustega ning saada õppimisalane kogemus läbi praktiliste tegevuste. Oleme väga tänulikud, kui saate meie üritust levitada enda kooli gümnasistidele ning võtta osa meie praktilistest tegevustest.

Koolimess toimub 13. detsembril kell 12-16 TalTechi Virumaa kolledžis (Järveküla tee 75, Kohtla-Järve). Päevakava ja töötubade kirjeldustega saab lähemalt tutvuda TalTechi kodulehel.

Töötubadesse saab registreeruda SIIN ja TalTechi kodulehel.

NB! Töötubadesse registreerimise tähtaeg on 11.12 kell 23.59. Töötubades on piiratud arv kohti, mistõttu tasub end juba varakult kirja panna.

Tule ja leiuta koos meiega!