Опубликовано: 31.08.2016
Последнее изменение: 20.11.2019

Õpetaja nimi

Ained

Bojetskaja, Darja
e-mail: darja.bojetskaja@kjag.ee
loodusõpetuse õpetaja,
eesti keele õpetaja, projektijuht, 5.b klassijuhataja
Bolshakova, Tatiana
e-mail: tatiana.bolshakova@kjag.ee
inglise keele õpetaja
Buhvestova, Aleksandra
e-mail: raamatukogu.algkool@kjag.ee
raamatukoguhoidja,
pikapäevarühma kasvataja
Bõstrova, Natalia
e-mail: natalia.bostrova@kjag.ee
inglise keele õpetaja
Derbinova, Ilona
e-mail: ilona.derbinova@kjag.ee
inglise keele õpetaja
Derdessova, Svetlana
e-mail: svetlana.derdessova@kjag.ee
matemaatikaõpetaja,
9.b ja 9.c klassijuhataja
Dubolazov, Kaire Tööleping peatatud
Galašova, Tatjana
e-mail: tatjana.galasova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
1.a klassijuhataja
Gorškova, Niina
e-mail: niina.gorskova@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja,
9.a klassijuhataja
Gromova, Jelena klaverisaatja
Ivanova, Valentina
e-mail: valentina.ivanova@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja,
koolimuuseumi juhataja
Ivantsova, Valentina
e-mail: valentina.ivantsova@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja
Jeltsova, Olga
e-mail: olga.jeltsova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
2.b klassijuhataja
Karhanina, Darja
e-mail: darja.karhanina@kjag.ee
muusikaõpetaja, ringijuht,
8.a klassijuhataja
Katušina, Valentina
e-mail: valentina.katusina@kjag.ee
matemaatikaõpetaja,
8.c klassijuhataja
Kotenko, Hanna
e-mail: hanna.kotenko@kjag.ee
inglise keele õpetaja,
7.b klassijuhataja
Kukk, Anneli
e-mail: anneli.kukk@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
6.a klassijuhataja
Kõrvemaa, Krista
e-mail: krista.korvemaa@kjag.ee
eesti keele õpetaja, muusikaõpetaja,
6.b klassijuhataja
Leshkovich, Maria
e-mail: maria.leshkovich@kjag.ee
inglise keele õpetaja,
7.a klassijuhataja
Maksimova, Galina
e-mail: galina.maksimova@kjag.ee
puumaalistuudio ringijuht
Matsievska, Valentina
e-mail: valentina.matsievska@kjag.ee
algklasside õpetaja,
2.a klassijuhataja
Mesilane, Olga
e-mail: olga.mesilane@kjag.ee
ühiskonnaõpetuse õpetaja
Misišina, Tatjana
e-mail: tatjana.misisina@kjag.ee
matemaatikaõpetaja,
8.c klassijuhataja
Muru, Katerina
e-mail:
eesti keele õpetaja
Mällo, Inna
e-mail: inna.mallo@kjag.ee
kehalise kasvatuse õpetaja
Nogina, Irina
e-mail: irina.nogina@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
8.b klassijuhataja
Ohhapkina, Valentina
e-mail: valentina.ohhapkina@kjag.ee
bioloogiaõpetaja,
5.b klassijuhataja
Papieva, Elena
e-mail: elena.papieva@kjag.ee
algklasside õpetaja,
4.a ja 4.b klassijuhataja
Pelikhova, Yulia
e-mail: yulia.pelikhova@kjag.ee
geograafiaõpetaja
Petrova, Irina
e-mail: irina.petrova@kjag.ee
inglise keele õpetaja,
7.b klassijuhataja
Piksajeva, Tatjana Tööleping peatatud
Portnova, Olga
e-mail: olga.portnova@kjag.ee
muusikaõpetaja, koorijuht
Putkonen, Svetlana Tööleping peatatud
Põlevina, Tamara
e-mail: tamara.polevina@kjag.ee
sotsiaalainete õpetaja
Ragilo, Ljudmilla
e-mail: ljudmilla.ragilo@kjag.ee
sotsiaalainete õpetaja
Rassadina, Anna
e-mail: anna.rassadina@kjag.ee
keemiaõpetaja
Rogaleva, Larissa
e-mail: larissa.rogaleva@kjag.ee
algklasside õpetaja,
3.b klassijuhataja
Rolitš, Svetlana
e-mail: svetlana.rolits@kjag.ee
matemaatikaõpetaja
Rževskaja, Albina
e-mail: albina.rzevskaja@kjag.ee
informaatika õpetaja
Samoilova, Marianna
e-mail: marianna.samoilova@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
5.a klassijuhataja
Sarri, Jevgeni
e-mail: jevgeni.sarri@kjag.ee
kehalise kasvatuse õpetaja,
huvijuht 5.-9. kl
Shtikkel, Tatiana
e-mail: tatjana.shtikkel@kjag.ee
kunstiõpetaja, käsitõõ- ja kodunduse õpetaja
Silina, Irina
e-mail: irina.silina@kjag.ee
eripedagoog, logopeed,
1.-2.e klassijuhataja
Svetlova, Uljana
e-mail:
eesti keele õpetaja, abiõpetaja,
1.a klassijuhataja
Šepeleva, Ljudmilla
e-mail: ljudmilla.sepeleva@kjag.ee
algklasside õpetaja,
1.a klassijuhataja
Zaderei, Anželika
e-mail: anzelikaa.zaderei@kjag.ee
koolipsühholoog
Zaynetdinova, Svetlana maleringijuht
Zubkov, Vladimir
e-mail: vladimir.zubkov@kjag.ee
tehnoloogiaõpetaja,
kehalise kasvatuse õpetaja
Trei, Marika
e-mail: marika.trei@kjag.ee
inimeseõpetuse õpetaja
Tšumakova, Marina
e-mail: marina.tsumakova@kjag.ee
eripedagoog, logopeed,
5-7 klassijuhataja
Tuzhilin, Sergey
e-mail:sergey.tuzhilin@kjag.ee
füüsikaõpetaja, robootikaringijuht,
7.b klassijuhataja
Vodja, Mare
e-mail: mare.vodja@kjag.ee
abiõpetaja,
9. klassijuhataja
Voronova, Jekaterina
e-mail: jekaterina.voronova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
3.a klassijuhataja
Yemelianchenko, Liudmyla
e-mail: liudmyla.yemelianchenko@kjag.ee
sotsiaalainete õpetaja,
Peremuuseumi juhataja,
7.a klassijuhataja