Avaldatud: 31.08.2016
Viimati muudetud: 20.11.2019

Kohtla-Järve Ahtme Põhikool
Altserva tn 6 (kaart)
31021 Kohtla-Järve
Ida-Virumaa, Eesti
Reg.nr. 75008999

Tehingupartner 179101
Valvelaud +372 3371 891
Üldtelefon +372 5520 750
IBAN EE182200001120121240 Swedbank
Swedbank SWIFT: HABAEE2X
Svetlana Skorobogatova
direktor
Vastuvõtt:
E 15.30-17.30
tel. +372 3371 892
e-mail: direktor@kjag.ee
Natalja Lebedeva
referent (juhiabi)
tel. +372 3371 891
mob. +372 5520 750
e-mail: sekretar@kjag.ee
Jekaterina Voronova
õppejuhi kt 1.-5.kl
mob. +372 5552 6844
e-mail: jekaterina.voronova@kjag.ee
Albina Rževskaja
õppejuhi kt 6.-12.kl
tel. +372 5850 1370
e-mail: albina.rzevskaja@kjag.ee
Marika Trei
arendusjuht, õppejuhi kt keelekümblusvaldkonnas
tel. +372 5850 1370
e-mail: marika.trei@kjag.ee
Irina Memetova
infojuht, andmekaitse spetsialist
tel. +372 5568 5435
e-mail: infojuht@kjag.ee
Irina Petrova
õppenõustaja
e-mail: irina.petrova@kjag.ee
Olga Mesilane
projektijuht, haridustehnoloog
e-mail: olga.mesilane@kjag.ee
Larissa Rogaleva
huvijuht 1.-4. kl
e-mail: larissa.rogaleva@kjag.ee
Jevgeni Sarri
huvijuht 5.-9. kl
e-mail: jevgeni.sarri@kjag.ee
Tatiana Bolshakova
HEV koordineerija
e-mail: tatiana.bolshakova@kjag.ee
tel. +372 3371 894, +372 5981 8080
Tatiana Tailakova
sotsiaalpedagoog
e-mail: tatiana.tailakova@kjag.ee
Anzelika Zaderei
koolipsühholoog
e-mail: anzelika.zaderei@kjag.ee
Marina Tšumakova
logopeed
e-mail: marina.tsumakova@kjag.ee
Irina Silina
logopeed
e-mail: irina.silina@kjag.ee
Heli Lebedeva
majandusjuht
tel.+372 5579 965
e-mail: majandus@kjag.ee
Žanna Špeht
pearaamatupidaja
mob: +372 5981 8073
T, R 10.00-15.30
e-mail: pearaamatupidaja@kjag.ee
Liubov Savolaynen
raamatupidaja
tel.+372 3377 805
E-R 13.00-15.30
e-mail: raamatupidaja@kjag.ee
Olga Lazonen
raamatukoguhoidja 4.-9.kl
E-R 8.15-16.15
e-mail: raamatukogu@kjag.ee
http://agraamat.blogspot.com.ee/
Aleksandra Buhvestova
raamatukoguhoidja 1.-3.kl
E-R 8.30-11.30
e-mail: raamatukogu.algkool@kjag.ee
http://algraamat-ag.blogspot.com.ee/
Galina Borodina
meditsiiniõde
E, K, R 08.00-14.00
tel. +372 5562 9066 e-mail: galina.borodina@kjag.ee
Galina Minkevich
peakokk
Jevgenia Gabrans
laohoidja
tel +372 5815 0899
e-mail: sookla@kjag.ee