Avaldatud: 31.08.2016
Viimati muudetud: 06.10.2018

Õpetaja nimi

Ained

Abramova, Anna
e-mail: anna.abramova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
2. – 3.c klassijuhataja
Alekseeva, Natalia
e-mail: natalia.alekseeva@kjag.ee
füüsika-, matemaatika-,
informaatika- ja loodisõpetuse õpetaja
Bertram, Olga
e-mail: olga.bertram@kjag.ee
õppejuht 6-9 kl.,
eesti keele õpetaja
Bojetskaja, Darja
e-mail: darja.bojetskaja@kjag.ee
loodusõpetuse õpetaja,
eesti keele õpetaja
Bolshakova, Tatiana
e-mail: tatiana.bolshakova@kjag.ee
HEV koordineerija,
saksa keele õpetaja
Buhvestova, Aleksandra
e-mail: raamatukogu.algkool@kjag.ee
raamatukoguhoidja,
pikapäevarühma kasvataja
Bõstrova, Natalia
e-mail: natalia.bostrova@kjag.ee
saksa keele õpetaja,
inglise keele õpetaja,12.KM klassijuhataja
Derbinova, Ilona
e-mail: ilona.derbinova@kjag.ee
inglise keele õpetaja, ringijuht
Derdessova, Svetlana
e-mail: svetlana.derdessova@kjag.ee
matemaatikaõpetaja,
8.b ja 8.c klassijuhataja
Elonen, Marina
e-mail: marina.elonen@kjag.ee
inglise keele õpetaja
logopeed
Galašova, Tatjana
e-mail: tatjana.galasova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
4.a klassijuhataja
Gorškova, Niina
e-mail: niina.gorskova@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja,
8.a klassijuhataja
Grats, Svetlana
e-mail: svetlana.grats@kjag.ee
eesti keele õpetaja
Ivanova, Valentina
e-mail: valentina.ivanova@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja,
9.b klassijuhataja
Ivantsova, Valentina
e-mail: valentina.ivantsova@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja,
11PD klassijuhataja
Jakovleva, Jelena
e-mail: jelena.jakovleva@kjag.ee
eesti keele õpetaja
Jeltsova, Olga
e-mail: olga.jeltsova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
1.b klassijuhataja
Karhanina, Darja
e-mail: darja.karhanina@kjag.ee
muusikaõpetaja
Katušina, Valentina
e-mail: valentina.katusina@kjag.ee
matemaatikaõpetaja
Kotenko, Hanna
e-mail: hanna.kotenko@kjag.ee
inglise ja hispaania keele õpetaja
6.b klassijuhataja
Kitt, Inger
e-mail: inger.kitt@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
valikkursuste õpetaja
Kukk, Anneli
e-mail: anneli.kukk@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
5.a klassijuhataja
Kukoba, Alla
e-mail: alla.kukoba@kjag.ee
inglise keele õpetaja,
11MD klassijuhataja
Kõrvemaa, Krista
e-mail: krista.korvemaa@kjag.ee
eesti keele õpetaja, muusikaõpetaja,
5.b klassijuhataja
Legotkina, Jelena
e-mail: jelena.legotkina@kjag.ee
vene keele ja kirjanduse õpetaja,
10ET klassijuhataja
Leshkovich, Maria
e-mail: maria.leshkovich@kjag.ee
inglise keele õpetaja,
6.a klassijuhataja
Maksimova, Galina
e-mail: galina.maksimova@kjag.ee
puumaalistuudio ringijuht
Matsievska, Valentina
e-mail: valentina.matsievska@kjag.ee
algklasside õpetaja,
1.a klassijuhataja
Mesilane, Olga
e-mail: olga.mesilane@kjag.ee
ajalooõpetaja
Misišina, Tatjana
e-mail: tatjana.misisina@kjag.ee
matemaatikaõpetaja,
7.c klassijuhataja
Mällo, Inna
e-mail: inna.mallo@kjag.ee
kehalise kasvatuse õpetaja
Nogina, Irina
e-mail: irina.nogina@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
karjääriõpetuse õpetaja, 11TH klassijuhataja
Ohhapkina, Valentina
e-mail: valentina.ohhapkina@kjag.ee
bioloogiaõpetaja
Papieva, Elena
e-mail: elena.papieva@kjag.ee
algklasside õpetaja,
3.b klassijuhataja
Pelikhova, Yulia
e-mail: yulia.pelikhova@kjag.ee
geograafiaõpetaja,
9.a klassijuhataja
Petrova, Irina
e-mail: irina.petrova@kjag.ee
inglise keele õpetaja
Petruhhina, Niina
e-mail: niina.petruhhina@kjag.ee
soome keele õpetaja
Portnova, Olga
e-mail: olga.portnova@kjag.ee
muusikaõpetaja, koorijuht
Putkonen, Svetlana
e-mail: svetlana.putkonen@kjag.ee
projektijuht, kunstiõpetaja, käsitöö- ja kodunduse õpetaja
Põlevina, Tamara
e-mail: tamara.polevina@kjag.ee
ajalooõpetaja
Ragilo, Ljudmilla
e-mail: ljudmilla.ragilo@kjag.ee
sotsiaalainete õpetaja
Rassadina, Anna
e-mail: anna.rassadina@kjag.ee
keemiaõpetaja,
12.TM klassijuhataja
Rogaleva, Larissa
e-mail: larissa.rogaleva@kjag.ee
algklasside õpetaja, huvijuht 1.-5. kl,
2.b klassijuhataja
Rolitš, Svetlana
e-mail: svetlana.rolits@kjag.ee
matemaatikaõpetaja
Roosimäe, Kaire
e-mail:
kaire.roosimae@kjag.ee
loodusainete õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Rosin, Krismar
e-mail:
krismar.rosin@kjag.ee
huvijuht, eesti keele õpetaja,
valikkursusete õpetaja
Rževskaja, Albina
e-mail: albina.rzevskaja@kjag.ee
õppealajuhataja kt 10.-12. kl,
valikkursusteõpetaja
Samoilova, Marianna
e-mail: marianna.samoilova@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
9.c klassijuhataja
Sarri, Jevgeni
e-mail:
jevgeni.sarri@kjag.ee
kehalise kasvatuse õpetaja,
Riigikaitse õpetaja, 10EV klassijuhataja
Shtikkel, Tatjana
e-mail: tatjana.shtikkel@kjag.ee
kunstiõpetaja, käsitõõ- ja kodunduse õpetaja,
ringijuht
Smirnova, Natalia
e-mail: natalia.smirnova@kjag.ee
prantsuse keele õpetaja
Sosi, Katre
e-mail: katre.sosi@kjag.ee
eesti keele õpetaja,
12ET klassijuhataja
Stovpak, Olena
e-mail: olena.stovpak@kjag.ee
inglise keele õpetaja
Struzhentseva, Liudmila
e-mail: liudmila.struzhentseva@kjag.ee
tantsuringijuht
Šepeleva, Ljudmilla
e-mail: ljudmilla.sepeleva@kjag.ee
algklasside õpetaja,
3.a klassijuhataja
Zaynetdinova, Svetlana maleringijuht
Zubkov, Vladimir
e-mail: vladimir.zubkov@kjag.ee
tehnoloogiaõpetaja,
kehalise kasvatuse õpetaja,
7.-8. eriklassi klassijuhataja
Terentieva, Natalia
e-mail: natalia.terentieva@kjag.ee
matemaatikaõpetaja
Terro, Olga
e-mail: olga.terro@kjag.ee
algklasside õpetaja,
4.b klassijuhataja
Trei, Marika
e-mail: marika.trei@kjag.ee
sotsiaalpedagoog,
inimeseõpetuse õpetaja
Tšertovikova, Rimma
e-mail: rimma.tsertovikova@kjag.ee
valikkursuste õpetaja
Tšumakova, Marina
e-mail: marina.tsumakova@kjag.ee
algklasside õpetaja,
5.-6.E klassijuhataja
Tuzhilin, Sergey
e-mail:sergey.tuzhilin@kjag.ee
füüsikaõpetaja, robootikaringijuht,
7.b klassijuhataja
Vaindlu, Diana
e-mail: diana.zanurskaja@kjag.ee
algkklasside õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Vodja, Mare
e-mail:
abiõpetaja
Voronova, Jekaterina
e-mail: jekaterina.voronova@kjag.ee
õppejuhi kt 1.-5.kl, algklasside õpetaja,
2.a klassijuhataja
Yemelianchenko, Liudmyla
e-mail: liudmyla.yemelianchenko@kjag.ee
sotsiaalainete õpetaja,
Peremuuseumi juhataja,
7.a klassijuhataja